Karch Kiraly: „Tylko Polska mogła zorganizować tak wspaniałe widowisko”

karchTrzykrotny złoty medalista olimpijski z ogromnym uznaniem wypowiedział się  o  Meczach Gwiazd rozgrywanych w Katowicach i Gdyni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uhonorowany przez FIVB tytułem Najlepszego Siatkarza ’86 i ’88, a ostatecznie Najlepszego Siatkarza XX wieku, obecnie trener żeńskiej reprezentacji USA w siatkówce nie krył swojego urzeczenia eventem zorganizowanym na cześć Pawła Zagumnego, który gościł absolutnie największe światowe gwiazdy siatkówki.

Jestem pod wrażeniem. Nie wiem co zrobiliście aby zorganizować takie widowisko z tak licznym gronem fanów. Czuję, że ta impreza była lepsza nawet od NBA all-star game.

Karch Kiraly dodał też, że chciałby aby w innych krajach również mogły być rozgrywane podobne turnieje, jednak pod tym względem Polska pozostawia resztę siatkarskiego w świata daleko w tyle.

Brazylia posiada legendarnych zawodników, Włochy, Rosja, a także USA, aczkolwiek tylko Polska mogła zorganizować tak fantastyczne wydarzenie.

 

 

 

 

Źródło: worldofvolley.com, fivb.org

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Karolina Siemińska

Karolina Siemińska

Studiuję dietetykę w Bydgoszczy i moim celem jest połączenie zawodu z pasją - czyli ze sportem, do którego miłością zaraził mnie tata. Przez wiele lat uprawiałam kilka dyscyplin z siatkówką włącznie, jednak obecnie wolę śledzić poczynania innych ;)

Dodaj komentarz