Dołącz do nas

współpraca

 
Pasjonuje Cię siatkówka? Jesteś osobą kreatywną, a pisanie krótkich tekstów nie stanowi dla Ciebie problemu? A może interesuje Cię fotografia i chcesz rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku? Jeśli na którekolwiek z pytań Twoja odpowiedź brzmi „TAK” – poniższa wiadomość skierowana jest do Ciebie!
 

 

Siatkówka to prężnie rozwijająca się dyscyplina. Dlatego poszukujemy osób do współpracy z naszym portalem w charakterze REDAKTORÓW oraz FOTOREPORTERÓW. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim:

 • ZAANGAŻOWANIA w powierzane obowiązki
 • „LEKKIEGO PIÓRA” – w przypadku redaktorów
 • POMYSŁÓW NA CIEKAWE „SIATKARSKIE” ZDJĘCIA – w przypadku fotoreporterów
 • a przede wszystkim… POCZUCIA HUMORU! 😉

Ze swojej strony oferujemy Ci legitymację prasową i akredytacje na mecze (ligowe i reprezentacyjne) oraz na inne wydarzenia związane z siatkówką, co pozwala na przebywanie w strefach dostępnych wyłącznie dla dziennikarzy (dodatkowym warunkiem w tym przypadku jest ukończenie 18 lat)

Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i zdobyć dziennikarskie doświadczenie wyślij swoje zgłoszenie na adres: wspolpraca@volleyworld.pl. W treści zamieść następujące informacje:

 1. Imię i nazwisko
 2. Datę urodzenia
 3. Miasto aktualnego zamieszkania
 4. Odpowiedź na pytanie: Co skłoniło Cię do podjęcia współpracy z naszym serwisem?
 5. Przykładowy tekst Twojego autorstwa o tematyce siatkarskiej (wraz ze źródłem!) LUB kilka zdjęć, które udało Ci się zrobić (mile widziane ujęcia związane z siatkówką, jednak nie jest to warunek konieczny) – w zależności od tego, na jakie stanowisko kandydujesz
 6. W przypadku fotoreporterów – sprzęt, którym się posługujesz
 7. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Volleyworld w celu prowadzenia rekrutacji na redaktora/fotoreportera.”
Nie zwlekaj i napisz do nas już dziś! Być może czekamy właśnie na Ciebie 😉
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoszenia niekompletne nie będą rozpatrywane.

Dodaj komentarz