Bank Job Application Cover Letter Uk Cover Letter Examples For Senior Auditors Summary Of Sailing To Byzantium Ratan Tata Ppt Presentation Free Download

Dołącz do nas

współpraca

 
Pasjonuje Cię siatkówka? Jesteś osobą kreatywną, a pisanie krótkich tekstów nie stanowi dla Ciebie problemu? A może interesuje Cię fotografia i chcesz rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku? Jeśli na którekolwiek z pytań Twoja odpowiedź brzmi „TAK” – poniższa wiadomość skierowana jest do Ciebie!
 

 

W związku z tym, że siatkówka to prężnie rozwijająca się dyscyplina, poszukujemy osób do współpracy z naszym portalem w charakterze REDAKTORÓW oraz FOTOREPORTERÓW. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim:

 • ZAANGAŻOWANIA w powierzane obowiązki
 • „LEKKIEGO PIÓRA” – w przypadku redaktorów
 • POMYSŁÓW NA CIEKAWE „SIATKARSKIE” ZDJĘCIA – w przypadku fotoreporterów
 • a przede wszystkim… POCZUCIA HUMORU! 😉

Ze swojej strony oferujemy:

 • pracę w miłej atmosferze w młodym, zwariowanym zespole
 • legitymacje prasowe
 • dla najbardziej aktywnych osób przewidziane są akredytacje na mecze ligowe i reprezentacyjne oraz na inne wydarzenia związane z siatkówką, co pozwala na przebywanie w specjalnych strefach dostępnych wyłącznie dla dziennikarzy (dodatkowym warunkiem w tym przypadku jest ukończenie 18 lat)

Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i zdobyć dziennikarskie doświadczenie wyślij swoje zgłoszenie na adres: wspolpraca@volleyworld.pl. W treści zamieść następujące informacje:

 1. Imię i nazwisko
 2. Datę urodzenia
 3. Miasto aktualnego zamieszkania
 4. Odpowiedź na pytanie: Co skłoniło Cię do podjęcia współpracy z naszym serwisem?
 5. Przykładowy tekst Twojego autorstwa o tematyce siatkarskiej (wraz ze źródłem!) LUB kilka zdjęć, które udało Ci się zrobić (mile widziane ujęcia związane z siatkówką, jednak nie jest to warunek konieczny) – w zależności od tego, na jakie stanowisko kandydujesz
 6. W przypadku fotoreporterów – sprzęt, którym się posługujesz
 7. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).”
Nie zwlekaj i napisz do nas już dziś! Być może czekamy właśnie na Ciebie 😉

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoszenia niekompletne nie będą rozpatrywane.

Komentarze
No votes yet.
Please wait...