Training Recurrent Neural Networks. Phd Thesis Cover Letters Samples And Formats Plantilla De Curriculum Vitae Basico En Blanco Essay A Topic That Interests You

Dołącz do nas

współpraca

 
Pasjonuje Cię siatkówka? Jesteś osobą kreatywną, a pisanie krótkich tekstów nie stanowi dla Ciebie problemu? A może interesuje Cię fotografia i chcesz rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku? Jeśli na którekolwiek z pytań Twoja odpowiedź brzmi „TAK” – poniższa wiadomość skierowana jest do Ciebie!
 

 

W związku z tym, że siatkówka to prężnie rozwijająca się dyscyplina, poszukujemy osób do współpracy z naszym portalem w charakterze REDAKTORÓW oraz FOTOREPORTERÓW. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim:

 • ZAANGAŻOWANIA w powierzane obowiązki
 • „LEKKIEGO PIÓRA” – w przypadku redaktorów
 • POMYSŁÓW NA CIEKAWE „SIATKARSKIE” ZDJĘCIA – w przypadku fotoreporterów
 • a przede wszystkim… POCZUCIA HUMORU! 😉

Ze swojej strony oferujemy:

 • pracę w miłej atmosferze w młodym, zwariowanym zespole
 • legitymacje prasowe
 • dla najbardziej aktywnych osób przewidziane są akredytacje na mecze ligowe i reprezentacyjne oraz na inne wydarzenia związane z siatkówką, co pozwala na przebywanie w specjalnych strefach dostępnych wyłącznie dla dziennikarzy (dodatkowym warunkiem w tym przypadku jest ukończenie 18 lat)

Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i zdobyć dziennikarskie doświadczenie wyślij swoje zgłoszenie na adres: wspolpraca@volleyworld.pl. W treści zamieść następujące informacje:

 1. Imię i nazwisko
 2. Datę urodzenia
 3. Miasto aktualnego zamieszkania
 4. Odpowiedź na pytanie: Co skłoniło Cię do podjęcia współpracy z naszym serwisem?
 5. Przykładowy tekst Twojego autorstwa o tematyce siatkarskiej (wraz ze źródłem!) LUB kilka zdjęć, które udało Ci się zrobić (mile widziane ujęcia związane z siatkówką, jednak nie jest to warunek konieczny) – w zależności od tego, na jakie stanowisko kandydujesz
 6. W przypadku fotoreporterów – sprzęt, którym się posługujesz
 7. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).”
Nie zwlekaj i napisz do nas już dziś! Być może czekamy właśnie na Ciebie 😉

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoszenia niekompletne nie będą rozpatrywane.

Komentarze
No votes yet.
Please wait...