Buy Finance Speech Zielgruppe Bestimmen Beispiel Essay Toefl Essay Score 6 Keywords For Fundraising Resume Resume For Buyers Placement Officer Resume

#VolleyNews: Podsumowanie weekendu (4.02-5.02)

 

Bełchatowianie niespodziewanie ulegli siatkarzom z Warszawy. Michał Kubiak doznał kolejnej kontuzji. Irańscy siatkarze mają nowego trenera reprezentacji. Co jeszcze działo się w świecie męskiej siatkówki w sobotę i niedzielę? Zapraszamy na podsumowanie. 


Ivan Komarov rozwiązał kontrakt z Dynamo Krasnodar

Kłopotów Dynamo Krasnodar ciąg dalszy. Klub zalega z wypłacaniem wynagrodzeń swoim zawodnikom. Zawodnik przyznał, że sytuacja klubu jest niezrozumiała i choć jeden ze sponsorów ma w najbliższym czasie przelać pieniądze na konto klubu to prawdopodobnie te środki nie trafiają do zawodników. Ivan Komarov zdecydował o przeniesieniu się do Turcji. 

Niespodzianka w stolicy! Inżynierowie pokonali bełchatowian

Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli przyjezdni. Warszawianie sprawili prawdopodobnie największą w ramach 20. kolejki Plusligi niespodziankę i tryumfowali na swoim boisku po czterech setach. Trzeba przyznać, że mecz był bardzo zacięty. Zawodnicy Jakuba Bednaruka wykazali się nie tylko nerwami ze stali, ale i dużą walecznością. Dopiero w ostatnim secie spotkania przewaga gospodarzy była dość wyraźna. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrano libero zwycięskiej drużyny, Macieja Olendereka. 

Robertlandy Simon w kręgu zainteresowań LPR Piacenzy

Robertlandy Simon jest kubańskim środkowym, którego aktualnym pracodawcą jest klub Sada Cruzeiro Volei. Kubańczyk dobrze zna klub z Piacenzy- był jego zawodnikiem w sezonach 2012/2013 i 2013/2014. Razem z nim zdobył między innymi Wicemistrzostwo Włoch i Puchar Włoch. Włodarze klubu zajęli się badaniem czy jest możliwość, aby Simon ponownie znalazł się w szeregach ich zespołu. Obowiązujący kontrakt na następny sezon z tym klubem mają dwaj inni Kubańczycy: Raydel Hierrezuelo Aguirre i Leonel Marshall. Z kolejnym siatkarzem z Karaibów LPR Piacenza może być jeszcze groźniejszym przeciwnikiem na międzynarodowej, siatkarskiej arenie. 

Kontuzja Michała Kubiaka

To nie był szczęśliwy dzień ani dla Panasonic Panthers, ani dla Michała Kubiaka. Drużyna przegrała mecz 1:3 z Suntory Sunbirds i spadła na trzecie miejsce w tabeli. W trzecim secie Michał Kubiak nieszczęśliwie wylądował po wyskoku do bloku. Polski przyjmujący doznał urazu kostki. Dokładna diagnoza będzie znana po poniedziałkowych badaniach. Życzymy już teraz szybkiego powrotu na boisko. 

Igor Kolakovic nowym trenerem reprezentacji Iranu

Irańska Federacja Siatkówki ogłosiła dziś na swoim profilu na twitterze wiadomość, że Igor Kolakovic został nowym selekcjonerem reprezentacji siatkarzy Iranu. Stanowisko to zostało mu powierzone do roku 2020. Zastąpi on Raula Lozano. Kolakovic w latach 2006 – 2014 prowadził reprezentację siatkarzy Serbii. Przed trenerem zatem nowe wyzwanie. Jego konkurentami w walce o tą funkcje byli m.in. Mauro Berutto i Radostin Stojczew. 

 

źródła: volleyrussia.com/ sportpiacenza.it/ worldofvolley.com/ twitter.com – opracowanie własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz