Skra poza podium Ligi Mistrzów! Brąz dla Berlin Recycling Volleys!

BRV - SKRAMecz o 3. miejce, czyli pojedynek berlińsko – bełchatowski można również określić mianem pięciosetowej wojny siatkarskiej. Najwięcej emocji wzbudził tie – break, który był rozgrywany na przewagi (23:21!). Spotkanie o brązowy medal Ligi Mistrzów zakończyło się zwycięstwem gospodarzy i tym samym bełchatowskie pszczoły zakończyły udział w tym turnieju na nielubianym przed sportowców czwartym miejscu.

więcej informacji wkrótce..

Berlin Recycling Volleys – PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:21, 19:25, 25:20, 26:28, 23:21)

Składy:

Berlin Recycling Volleys: Shoji K., Kmet, Kromm, Carroll, Bontje, Touzinsky, Shoji E. (L) oraz Krystof, Kuhner, Fischer, De Marchi.

PGE Skra Bełchatów: Uriarte, Kłos, Marechal, Wlazły, Lisinac, Conte, Tille (L) oraz Piechocki (L), Brdjović, Włodarczyk, Wrona, Muzaj.

źródło: informacja własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Ewa Cieślar

Ewa Cieślar

Pochodzę z Ustronia, ale aktualnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję. Moją największą pasją jest sport. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem uzależniona od oglądania sportowych zmagań i kibicowania. Moja miłość do siatkówki trwa już ponad dekadę. Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Niestety gram w nią tylko amatorsko. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się m.in. pisaniem artykułów i rekrutowaniem nowych współpracowników.