Elucidate The Case Study Method Of Research Slideshare Practice And Homework Lesson 112 5th Grade Short Case Study On Attitude What Is A Good Thesis Statement About Recycling

#ZParkietówLŚ: Podsumowanie zmagań w dywizji III: MECZE O MEDELE

ligaswiatowaSobota była ostatnim dniem zmagań w dywizji III i dniem decydującym! O brąz walczyli reprezentacje Chińskich Tajpej i Grecji. O złoto bój stoczyli Niemcy i Słownia! 

Mecz o 3. miejsce

Chińskie Tajpej – Grecja 1:3 (19:25; 25:22; 25:27; 18:25)

W meczu o brąz rozgrywek pretendentów Ligi Światowej Grecy pokonali reprezentację Chińskiego Tajpej. Pierwszy set uśpił Greków, którzy wygrali go dość łatwo. W drugiej partii jednak przeciwnicy poprawili skuteczność w ataku. Siatkarze Chińskiego Tajpej mieli swoje szanse w trzeciej odsłonie meczu, jednak ich nie wykorzystali. Czwarty set przebiegł pod kontrolą zawodników z Bałkanów. Do zwycięstwa poprowadził swoją drużynę kapitan, Mitar Tzourits z 27 punktami w dorobku.

Składy:

Chińskie Tajpej: Wang, Hong-Jie Liu, Chen, Chun-Ching Huang, Hung-Miu Liu, Pei-Hung Huang, Lin (libero) oraz Chien-Feng Huang, Tai, Hsu, Chang

Grecja: Tzourits, Koumentakis, Petreas, Andreadis, Fragkos, Stivachtis, Gkaras (libero) oraz Protopsaltis, Terzis

Finał

Niemcy – Słowenia 1:3 (19:25; 18:25; 25:21; 20:25)

Dość niespodziewanie Niemcy w meczu o złoty medal dywizji III Ligi Światowej ulegli Słowenii. Wicemistrzowie Starego Kontynentu dość szybko zdominowali pierwszą partię. Nasi zachodni sąsiedzi w kolejnym secie ciągle popełniali wiele błędów i zepsuta zagrywka na koniec seta tylko to potwierdziła. W trzeciej partii Niemcy zmobilizowali się do walki co dało wyraźne efekty. W czwartej i końcowej odsłonie meczu to Słoweńcy zachowali więcej zimnej krwi i to oni trymowali w tym pojedynku. Najwięcej punktów, siedemnaście dla swojej zdobył Tine Urnaut.

Składy:

Niemcy: Fromm, Hirsch, Collin, Schott, Bohme, Kampa, Späth-Westerholt (libero) oraz Westphal, Broshog, Malescha, Reichert, Zimmermann, Sossenheimer (libero)

Słowenia: Urnaut, Cebulj, Gasparini, Koncilja, Pajenk, Vincic, Kovacic (libero) oraz Ropret, Klobucar

źródło: fivb.org/ oprac.własne

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz