Is Gatsby Great Or Not Essay Topics English Leaving Cert Essay Tips Jo Frost Book Reviews The Three Questions Book Review Organic Vs Conventional Foods Essay How To Write Father In Japanese

Znamy wyniki głosowania na najlepszego sportowca świata!

mariusz_wlazłySukces polskiej siatkówki sprzed sześciu miesięcy odbił się szerokim echem nie tylko w naszym kraju, lecz także na całym świecie. W związku z tym postanowiono wyróżnić MVP turnieju, Mariusza Wlazłego, i przyznać zawodnikowi możliwość walki o miano najlepszego sportowca nie tylko kraju, ale całego świata. Przez długi czas kibice mogli głosować na byłego już reprezentanta naszego kraju. Jak ostatecznie wypadł popularny Szampon?

Przypomnijmy, że na konkretną osobę można było oddawać pięć głosów. Do głosowania na polskiego zawodnika namawiał nie tylko trener Stephan Antiga czy jego klubowi koledzy, lecz także sami skoczkowie narciarscy, a przede wszystkim kibice. Jak pokazują wyniki, które widnieją na stronie, gdzie wcześniej odbywała się możliwość wyboru, Polak znalazł się w czwórce najlepszych sportowców globu. Ostateczne informacje o tym, kto wygrał poznamy już niebawem.

Jest to niewątpliwie duży sukces dla samego Mariusza, jak i dla polskiej siatkówki.

Źródło: awards.sportaccord.com / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.