Zmiany w drużynie LOTOSU Trefla Gdańsk

LOTOS-Trefl-Gdansk

Choć sezon ligowy trwa, w drużynie LOTOSU doszło do małych zmian. Władze klubu zdecydowały o wypożyczeniu kolejnego zawodnika. Tym samym skład drużyny wygląda inaczej niż się spodziewano.

Po długiej przerwie do wicemistrza Polski powrócił Sławomir Zemlik. 23. letni zawodnik nie miał dotychczasowo ani jednej szansy, by się zaprezentować. Stąd decyzją władz przyjmujący sezon spędzi w innym zespole. Padło na pierwszoligowy Espadon Szczecin. Siatkarz nie będzie czuć się tam samotny. W szczecińskim klubie gra także Bartosz Pietruczuk. Obaj mieli okazję współpracować w Młodej Lidze, a także w Jurandzie Malbork.

Sławek na tym etapie rozwoju potrzebuje przede wszystkim gry, a okres przygotowawczy i początek sezonu pokazały, że w naszej drużynie może nie otrzymywać wystarczająco wielu szans. Uznaliśmy więc, że wypożyczenie do silnego zespołu na zapleczu PlusLigi dobrze mu zrobi, a po sezonie wspólnie zastanowimy się nad przyszłością tego utalentowanego przyjmującego – wyjaśnił Piotr Należyty.

Miejsce 23. latka zajmie inny młody zawodnik. Mowa o Kamilu Dębskim. Andrea Anastasi postawił na niego jeszcze przed sezonem. Siatkarz już zaprezentował się szerszemu gronu. Miał debiut na boisku także podczas meczów LOTOSU Trefla u siebie. Mowa tutaj o pojedynkach w ramach LM czy PlusLigi.

Źródło: lotostrefl.pl / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz