Title For Research Paper On Eating Disorders Enchantress From The Stars Essay Writer Artemis Book Review Nyt Esl College Essay Editing Service Usa Business Plan For Software Implementation Strategy Cheap Personal Statement Ghostwriters For Hire Uk

XII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, dzień 1.: Chiny – Rosja, RELACJA LIVE!

memoXIIW Kraków Arenie rozpoczyna się XII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. W meczu otwarcia zmierzą się ze sobą reprezentacje Chin i Rosji. Zapraszamy na relację live!

[liveblog]

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Węglicka

Anna Maria Węglicka

Pochodzę z Przasnysza, jednak od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję i narzekam na niedosyt siatkarskich wydarzeń ;) Pasją do siatkówki zaraził mnie mój Dziadek. W tej dyscyplinie sportu najbardziej interesuje mnie historia reprezentacji Polski, nie wyobrażam sobie też, by po meczu nie zajrzeć w "cyferki", czyli statystyki z rozegranego spotkania. Na co dzień nie potrafiłabym funkcjonować bez przyjaciół, muzyki, dobrej książki czytanej wieczorem i kawy ;) Z VOLLEYWORLDem związana jestem od jego powstania. I chociaż początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, teraz przyznaję, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)

Dodaj komentarz