Cover Letter Standard Business Format Cover After Submitting A Resume When Should I Follow Up Adr Systems Essays Pdf Example Essay Saving Money Maps For Powerpoint Presentation

XII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, dzień 1.: Polska – Bułgaria, RELACJA LIVE!

memoXIIJuż za chwilę rozpocznie się drugi mecz w tegorocznej edycji Memoriału Huberta Wagnera. Zmierzą się w nim reprezentacje Polski oraz Bułgarii. Zapraszamy na relację live!

[liveblog]

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Węglicka

Anna Maria Węglicka

Pochodzę z Przasnysza, jednak od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję i narzekam na niedosyt siatkarskich wydarzeń ;) Pasją do siatkówki zaraził mnie mój Dziadek. W tej dyscyplinie sportu najbardziej interesuje mnie historia reprezentacji Polski, nie wyobrażam sobie też, by po meczu nie zajrzeć w "cyferki", czyli statystyki z rozegranego spotkania. Na co dzień nie potrafiłabym funkcjonować bez przyjaciół, muzyki, dobrej książki czytanej wieczorem i kawy ;) Z VOLLEYWORLDem związana jestem od jego powstania. I chociaż początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, teraz przyznaję, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)

Dodaj komentarz