Main Skills And Achievements For Cv Michael Schwalbe Finding Out How The Social World Works Summary Escozine Research Paper Fotografia De Un Cv 2 1 9 Practice Written Assignment Answers

Włoski siatkarz poza składem rosyjskiego giganta

flaga-Rosja1Ostatni sezon ligowy nie  do końca był najlepszy w wykonaniu ekipy Giennadyja Szypulina. Zespół bronił tytułu najlepszej europejskiej ekipy, jednak odpadł w fazie play – off, ulegając tureckiej drużynie. Dlatego nikogo nie dziwią zmiany, które zachodzą w Biełogorie Biełgorod. Jednak ostatnie doniesienie może być powodem do zdziwienia.

Drużyna Biełgorodu jest jedną z najbogatszych drużyn w Superlidze. Co roku w barwach tegoż zespołu grają jedni z najlepszych zawodników na świecie, tacy jak chociażby Georg Grozer czy włoski rozgrywający, Dragan Travica. I jak informuje klub na swoim oficjalnej stronie, w najbliższym sezonie z pewnością nie zobaczymy tego ostatniego spośród wymienionych wyżej zawodników.

Przypomnijmy, że urodzony w Chorwacji zawodnik spędził w Rosji dwa sezony ligowe, które były z pewnością może zaliczyć do jednych z najlepszych w swojej karierze. Wraz z aktualnym w-ce mistrzem Rosji zdobył Superpuchar (2013/2014) oraz Puchar Rosji (2013/2014), wygrał Ligę Mistrzów oraz Klubowe Mistrzostwa Świata (2013/2014), a także zdobył brązowy (2013/2014) oraz srebrny medal ligowych rozgrywek (2014/2015).

Źródło: inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.