#WisienkaNaTorcie: I (po)Kłosie

Siatkówka jest jak wisienka na torcie – trzeba umieć się nią delektować. Dziś o wydarzeniach ostatniego tygodnia oczami Wisienki.

 

Witajcie, wisienkowi przyjaciele!

Wakacje = leżing, smażing & plażing, więc aby nie zabierać Wam wiele czasu, który przecież można wykorzystać na zimnego drinka, Wisienka od razu przechodzi do rzeczy.

W weekend odbyło się (po)Kłosie, dla niewtajemniczonych – ślub Karola Kłosa. Siatkarz poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Olę, której kunszt makijażowy możecie podziwiać na YouTube. Wesele trwało dwa dni i zjechało się na nie wielu siatkarzy – był Paweł Zatorski z żoną i dzieckiem (wciąż w brzuchu żony), byli Państwo Wlazły, Andrzej Wrona z tajemniczą towarzyszką, Wojtek Włodarczyk z dziewczyną, a także Grzegorz Łomacz. Podobno z dalekiej Argentyny zjechali Nico Uriarte i Facu Conte, ale zdjęć nie było, także dowodów brak. W każdym razie, młodej parze Wisienka życzy wszystkiego najlepszego – oby to małżeństwo było tak samo udane jak ten cykl i jego autorka, albo i jeszcze bardziej o ile się da 😀

Z ciekawszych wydarzeń minionego tygodnia – Matt Anderson ma nowy tatuaż. Tym razem na piersi. A Gord Perrin ciągle gra w golfa. 

 

Wisienka

Komentarze
Rating: 1.0. From 1 vote.
Please wait...
Wisienka

Wisienka

Siatkówka jest jak wisienka na torcie - trzeba się nią delektować. To właśnie zdanie jest główną maksymą Wisienki, która w swoim cyklu - Wisienka Na Torcie - przedstawia tę uwielbianą przez nas dyscyplinę od nieco luźniejszej strony. Redakcyjna miłośniczka #TeamUSA, kawy ze Starbucksa i śpiewu Maxa Holta.

Dodaj komentarz