Kristen Woyach Thesis Research Paper Proposal Memo For Job Editor Sample Cover Letter For Administrative Assistant Book Review Glimpse Of Eternity Rough Country Cv Driveshaft Review

#VolleyNews: Znamy uczestników finałowego turnieju III dywizji

ligaswiatowaWczoraj zakończyły się spotkania III dywizji w ramach fazy grupowej. Przed czterema klubami walka o zwycięstwo w finałowym turnieju. Ten odbędzie się już w najbliższy weekend w jednym z niemieckich miast.

Pewni awansu do finałowych potyczek byli Niemcy. To właśnie oni w tym roku będą gościć trzy pozostałe zespoły we Frankfurcie nad Menem. Turniej odbędzie się w piątek i sobotę. Wśród drużyn, które powalczą o zwycięstwo w III dywizji znalazł się także Chińskie Tajpej, Słowenia oraz Grecja. Zatem można rzec, że turniej został zdominowany przez zespoły ze Starego Kontynentu.

Jednak Vital Heynen zauważa, że niemiecka drużyna nie jest w tym roku najlepsza i nie można uznać jej za faworyta finałowych rozgrywek.

Musimy być szczerzy: dwa najlepsze zespoły zagrają w drugim półfinale, Słowenia pozostaje faworytem. Wsparcie kibiców pomoże nam i doda pewności siebie – wyjaśnił belgijski szkoleniowiec.

Plan finałowego turnieju III dywizji:

01.07.2016:

Półfinały:

17:00: Niemcy – Chińskie Tajpej

20:00: Słowenia – Grecja:

02.07.2016:

14:00: mecz o trzecie miejsce

17:00: finał

Źródło: volleyball-verband.de / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz