Example Of Resume Showing Accomplishments Learn How To Write Lyrics For A Song Grievance Statement Sample Example Short Report Writing Pay For Popular Academic Essay On Civil War

#VolleyNews: Znamy termin oraz miejsce tegorocznych KMŚ

Oczy kibiców oraz mediów skierowane są ku Brazylii. Już za kilka dni wystartuje najważniejsza impreza sportowa czterolecia. Jednak jak się okazuje, Brazylijczycy jako gospodarze będą mogli zaprezentować się w tym roku jeszcze raz.

Pod koniec października (dokładniej w dniach: 17. – 23.10.br.) odbędzie się kolejna edycja Klubowych Mistrzostw Świata. Po raz czwarty rozgrywki odbędą się w Brazylii. Tym razem w roli gospodarzy wystąpią dwie miejscowości: Betin oraz Belo Horizonte.

W turnieju powalczy osiem zespołów, które zostaną podzielone na dwie grupy. Już teraz wiadomo, że nie zabraknie miejsca dla Sada Cruzeiro, mistrza Ameryki Południowej oraz ubiegłorocznego tryumfatora, Zenitu Kazań, czyli zwycięzcy LM 2015/2016, Minas Tenis Clubu – gospodarza, Bank Klubu Taichung – mistrza Azji i mistrza Afryki – Tala El Gaish. Pozostałymi trzema drużynami będą dwie ekipy, które otrzymają dziką kartę oraz zwycięzca strefy NORCECA.

źródło: fivb.com / siatka.org

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz