Heidegger Essay Technology Police Case Study Analysis Powerpoint Farewell Presentation Cover Letter For Hotel Duty Manager Position

#VolleyNews: Znamy finalistów Mistrzostw Polski Juniorów

 

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów rozstrzygnięte! O wysokim poziomie spotkań świadczy fakt, że rozstrzygnięcia zapadły dopiero po tie-breaku. A już dziś – wielki finał i walka o 3 miejsce.

Wyniki spotkań półfinałowych:

I półfinał: Trefl Gdańsk – MOS Wola Warszawa 2:3 (21:25, 25:17, 15:25, 25:23, 14:16), MVP: Bartosz Gomułka
II półfinał: KS Jastrzębski Węgiel – ECO-TEAM AZS Stoelzle Częstochowa 3:2 (25:23, 23:35, 26:28, 25:16, 15:13), MVP: Krystian Walczak

W meczu o 5 miejsce drużyna AKS V LO Rzeszów pokonała w czterech setach Hemarpol Norwid Częstochowa. (wynik: 3:1, MVP: Michał Kowal)

W meczu o 7 miejsce AZS UWM Olsztyn po tie-breaku odniosła zwycięstwo nad EKSem Skrą Bełchatów. (wynik: 3:2, MVP: Wiktor Janiszewski)

Plan meczu finałowego i spotkania o 3 miejsce:

10:00 mecz o 3.miejsce: Trefl Gdańsk – ECO-TEAM AZS Stoelzle Częstochowa
13:00 finał MP juniorów: MOS Wola Warszawa – KS Jastrzębski Węgiel

źródło: pzps.pl
fot. Natalia Miłek (VOLLEYWORLD / Natalia Miłek.PHOTO) 

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Maciej Dziedzic

Maciej Dziedzic

Siatkówka towarzyszy mi już od 15 lat, radość sprawia mi zarówno gra z przyjaciółmi, jak i emocje przeżywane z trybun podczas meczów, na które staram się regularnie jeździć. Na codzień studiuję prawo, a w wolnych chwilach lubię pograć na pianinie oraz perkusji. Dołączenie do zespołu Volleyworld było świetną decyzją!