Essay On Importance Of Citizen Professional Creative Writing Editing Websites For Mba Roles And Responsibilities Of A Teacher Essay Topics Example Of An Objective Statement A9 Road Accidents Essay Bollywood Movie Review Bol Bachchan

#VolleyNews: Znamy dokładny terminarz polskich Mistrzostw Europy!

 

Wiemy już coraz więcej na temat najważniejszej dla nas imprezy siatkarskiej w nowym roku! Dziś pojawił się szczegółowy terminarz CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017! Mecz otwarcia, tak jak zapowiadano, odbędzie się 24 sierpnia na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.


W dniach 24 – 28 sierpnia reprezentacje walczące o mistrzostwo Starego Kontynentu spotkają się w fazie grupowej w czterech Miastach-Gospodarzach: Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie. Oczywiście, wyjątek stanowi mecz Polska – Serbia, który będzie miał miejsce na PGE Stadionie Narodowym. Faza Play-Off ruszy 30 sierpnia. Rywalizacja wówczas przeniesie się do Katowic i Krakowa. Ćwierćfinały zaplanowano na 31 sierpnia. Po dniu przerwy najlepsze drużyny w stolicy Małopolski zmierzą się ze sobą w półfinałach (2 września) oraz wreszcie w meczu o 3.miejsce i finale (3 września). 

Mecze zostaną rozegrane o godzinach 17:30 i 20:30, przy czym mecze gospodarzy będą odbywać się później. 

Szczegółowy harmonogram można znaleźć na oficjalnej stronie intenetowej imprezy: http://eurovolley2017.com/turniej/wyniki-2

 

źródło: eurovolley2017.com/ oprac. własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz