#VolleyNews: Zmiany w Biełogorie Biełgorod

flaga-Rosja1Ostatnio informujemy o kolejnych zmianach w rosyjskich klubach. Pod lupę wzięliśmy wiele zespołów Superligi. Okazuje się, że nowości dotyczą nie tylko składu drużyn. Ponadto niektóre ekipy decydują się także na zmiany w sztabie szkoleniowym.

Do tego doszło w drużynie Biełogorie Biełgorod. W ostatnim sezonie ligowym asystentem prezesa i szkoleniowca ekipy był Wadim Chamutckich. Wielokrotny reprezentant Rosji zdecydował się opuścić brązowych medalistów Mistrzostw Rosji.

Nie ma żadnej sensacji w związku z tym newsem, jest to po prostu proces pracowniczy. Zmiana moich asystentów pomaga znaleźć optymalne warianty prowadzenia drużyny. Do rotacji nie dochodzi po raz pierwszy, analogiczne zmiany praktykują także inne zespoły Superligi – wyjaśnił Giennadyj Szypulin.

Jeśli chodzi o transfery wśród zawodników, ich także nie brakuje. Niedawno informowaliśmy o zakończeniu kariery przez Aleksandra Kosariewa. Ponadto ekipę Biełgorodu opuszcza Dmitrij Ilnych. Przyjmujący od nowego sezonu zagra w Moskwie.

Źródło: belpressa.ru / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz