Broker Dealer Exemption Report Template Case Study Sabre Airline Harvard Homeric Hymn 1 To Dionysus Summary Summary Chapter 3 Of Mice And Men Research Papers Published On Web And Writing Style Essay Over Night

#VolleyNews: Zmagania LOTOSU Trefla Gdańsk przed sezonem

Lotos GdańskDokładnie dwa miesiące przed startem sezonu 2016/2017, 1 sierpnia, zawodnicy LOTOSU Trefla rozpoczną przygotowania do rozgrywek. Czas będą spędzać głównie w ERGO ARENIE w hali treningowej i siłowni, ale w harmonogramie nie mogło zabraknąć też meczów sparingowych. Z jakimi przeciwnikami zmierzą się żółto-czarni?

Gdańszczanie przygotowania do nowego sezonu rozpoczną w poniedziałek 1 sierpnia od badań, a dzień później wystartują regularne treningi całej drużyny. W hali zawodnicy będą spotykać się najczęściej na dwóch jednostkach szkoleniowych dziennie. Po niemal czterech tygodniach takiego trybu nadejdzie czas na pierwsze starcia z inną drużyną z PlusLigi. Podobnie jak rok temu, kiedy żółto-czarni rozgrywali pięć spotkań sparingowych z Indykpolem AZS Olsztyn, tym razem też spotkają się z podopiecznymi Andrei Gardiniego. 25 i 26 sierpnia zmierzą się z Akademikami w Iławie, a tydzień później – 2 i 3 września – spotkają się z tym przeciwnikiem podczas meczów kontrolnych w Starogardzie Gdańskim.

Pierwszy mecz rozgrywamy po blisko czterech tygodniach treningów. Chcę sprawdzić zespół i już na tym etapie przygotowań wprowadzić drużynę w rytm grania co tydzień, by wszyscy byli w jak najlepszej dyspozycji przed startem rozgrywek. Cieszę się, że naszym głównym partnerem w meczach kontrolnych będzie ponownie drużyna z Olsztyna, różnica jest tylko taka, że tym razem będziemy grać głównie na wyjeździe. Jestem przekonany, że wszystkie mecze testowe, które rozegramy w sierpniu i we wrześniu, będą bardzo cenne przed początkiem nowego sezonu – powiedział Andrea Anastasi, trener LOTOSU Trefla Gdańsk

Pozostałe weekendy września będą czasem udziału w turniejach. Do tej pory potwierdzone jest wystartowanie LOTOSU Trefla w dwóch imprezach. Pierwszą z nich jest XII Memoriał im. Arkadiusza Gołasia, który odbędzie się w Murowanej Goślinie w weekend 17 i 18 września. Poza gdańszczanami do Wielkopolski przyjadą też Łuczniczka Bydgoszcz i AZS Częstochowa, a także nowa drużyna Bartosza Kurka – JT Thunders Hiroszima. W ostatni weekend września – 24 i 25 – LOTOS Trefl zamelduje się z kolei w Warszawie podczas XI Memoriału Zdzisława Ambroziaka.

O wszystkich szczegółach dotyczących meczów sparingowych oraz Memoriałów (m.in. zasad wstępu), a także zmianach w planach drużyny – niewykluczone, że w pozostałe weekendy września gdańszczanie zmierzą się również z innymi przeciwnikami – będziemy informować na bieżąco.

Źródło: inf. prasowa

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz