How To Write A Check In Peachtree How To Write A Convincing Hero Primary Science Dissertation Ideas Computer Pstm Certificate In English Format Essay How To Write An Ulogy Clinical Psychology Case Study Questions Sndt University

#ZagraniczneBatalie: Zenit Kazań trzeci raz z rzędu zdobywa Puchar Rosji

W czterech setach rozstrzygnął się pojedynek o ważne krajowe trofeum ligi rosyjskiej.

 

 

 

Obecny zwycięzca Ligi Mistrzów bez większych problemów uporał się z Lokomotivem Novosibirsk. Oba zespoły spotkały się w podobnych okolicznościach już trzeci raz – wcześniej zostali finalistami Pucharu Rosji w roku 2009 i później w 2014. Wszysktkie trzy spotkania kończyły się na korzyść siatkarzy z Kazania. Do najbardziej zaciętego finału między obiema drużynami doszło w 2009 roku, kiedy to podopieczni Vladimira Alekny walczyli o zwycięstwo w tie-breaku.

Wczorajszy mecz był bardziej jednostronny. Zenit Kazań widocznie dominował nad mniej utytułowanym rywalem. Najlepszymi punktującymi po stronie zwycięzców był Matthew Anderson z 19 punktami oraz Wilfredo Leon, który uzbierał 17 oczek.

 

 

 

 

Źródło: worldofvolley.com

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Karolina Siemińska

Karolina Siemińska

Studiuję dietetykę w Bydgoszczy i moim celem jest połączenie zawodu z pasją - czyli ze sportem, do którego miłością zaraził mnie tata. Przez wiele lat uprawiałam kilka dyscyplin z siatkówką włącznie, jednak obecnie wolę śledzić poczynania innych ;)

Dodaj komentarz