Tomorrow Tamer Summary How To Score An Essay Question Framework For The Preparation And Presentation Of Ora Szekely Cv Summary On The Road Not Taken

#VolleyNews: Czy Zenit Kazań po nim zapłacze?

Młody talent lśnił w Krasnodarze, zbierając aż 28 punktów dla Kuzbass Kemerovo.

Victor Poletaev, bo o nim mowa, to niezaprzeczalnie jeden z największych talentów młodego pokolenia na świecie. MVP mistrzostw Europy kadetów i mistrzostw świata juniorów z 2013 roku po trzech latach gry w Zenicie Kazań i dwukrotnym zdobyciu z nim Ligi Mistrzów, został wypożyczony na rok do Kuzbass Kemerovo. Klub ten nie jest w stanie poszczycić się sukcesami podobnymi do tych, które systematycznie odnosi Zenit, jednakże da 21-letniemu atakującemu możliwości na rozwinięcie skrzydeł i zostanie gwiazdą ekipy.

Ostatni sezon w lidze rosyjskiej siatkarze z Kemerowa zakończyli na ósmej pozycji, jednak wzmocnienia w postaci dobrze znanego nam z LOTOSU Trefl Gdańsk Sebastiana Schwarza, doświadczonego Nikolaya Apalikova i bohatera artykułu mogą pomóc wspiąć się drużynie wyżej w tabeli. Do zespołu dołączył też kolejny młody dobrze zapowiadający się talent, rozgrywający Pavel Pankov, multimedalista mistrzowskich imprez juniorów i kadetów.

 

 

 

 

Źródło: worldofvolley, kuzbass-volley.ru

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Karolina Siemińska

Karolina Siemińska

Studiuję dietetykę w Bydgoszczy i moim celem jest połączenie zawodu z pasją - czyli ze sportem, do którego miłością zaraził mnie tata. Przez wiele lat uprawiałam kilka dyscyplin z siatkówką włącznie, jednak obecnie wolę śledzić poczynania innych ;)

Dodaj komentarz