#VolleyNews: Co dalej z trenerem Alekno?

aleknoWładimir Alekno wyraził chęć do pozostania na swoim aktualnym stanowisku, jednak czy jego wola zostanie spełniona? Wszystko rozstrzygnie się w październiku. 

Reprezentacja Rosji na Igrzyska jechała po medal. Nikt więc nie ukrywa, że brak Rosjan na podium jest ogromną porażką zarówno dla siatkarzy i trenera, jak i  dla zarządu. A zatem przyszłość “Trenera Niedźwiedzia” leży w rękach Rosyjskiej Federacji Siatkówki, a o decyzji dowiemy się dopiero w październiku.

Na razie pewno jest jedno: Alekno chce zostać na swoim miejscu i zdecydowanie to ogłosił. Znane jest nam także stanowisko prezydenta Rosyjskiej Federacji, który oznajmił:

Decyzję o przyszłości Władimira Alekny podejmiemy po konsultacjach z członkami wydziału szkolenia w październiku. Szkoleniowiec jak dotąd nie sygnalizował, że zamierza zakończyć współpracę z kadrą.

źródło: worldofvolley.com

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Aleksandra Szecówka

Aleksandra Szecówka

Mieszkam w Rybniku lecz działam jako czynny kibic Jastrzębskiego Węgla. Przyszła fotograf i dziennikarz sportowy. Gracz ze mnie kiepski, za to w kibicowaniu czuję się jak ryba w wodzie. Siatkówką i fotografią upiększam szarą rzeczywistość ;)

Dodaj komentarz