Ancient History Book Reviews Context Essay Example Identity And Belonging Pictures Cover Letter For Internal Posting Examples Act 3 Scene 3 Othello Essay On Iago

#VolleyNews: Top Volley Latina bez trenera!

 

Dzisiaj na swojej oficjalnej stronie internetowej klub Top Volley Latina poinformował o rozstaniu się z dotychczasowym trenerem zespołu, Vincenzo Nacci. Kto zajmie jego miejsce? 


Klub Top Volley Latina i trener, Vincenzo Nacci doszli do porozumienia, w skutek czego zadecydowano o zakończeniu współpracy. Włoski szkoleniowiec, który jest także trenerem reprezentacji siatkarzy Wenezueli nie poddołał oczekiwaniom stawianym przez włodarzy klubu. Drużyna z Latiny aktualnie znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli Serie A1 i pozostaje jedynym zespołem w lidze bez zwycięstwa. 

Władze klubu podziękowały doświadczenemu szkoleniowcowi za jego pracę. Nazwisko jego następcy jeszcze nie jest znane, ale w ciągu kilku kolejnych dni zapewne zostanie ono ogłoszone. 

 

źródło: top-volley.it/ oprac.własne

fot.: cdn.corrieredellosport.it

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz