#VolleyNews: Skład “Sbornej” na weekend w Łodzi

flaga-Rosja1Już jutro w łódzkiej Atlas Arenie rozpocznie się siatkarskie święto. Przez trzy dni kibice będą mieli okazję oglądać biało-czerwonych w ramach zmagań w Lidze Światowej. Jeszcze wczoraj Władimir Alekno odkrył karty i podał nazwiska tych, których będzie można obejrzeć w Łodzi.

A skład wygląda dość ciekawie. Wydaje się, że szkoleniowiec Sbornej wciąż poszukuje jak najbardziej optymalnych roszad. Stąd niektórych może zaskoczyć decyzja o postawieniu na tylko jednego atakującego.

Wśród powołanych znalazło się także miejsce dla znanego w Polsce Lukasa Divisa. Dodajmy, że to pierwszy rok urodzonego na Słowacji zawodnika w rosyjskiej reprezentacji.

Skład Rosjan na Ligę Światową w Łodzi (24. – 26.06.2016):

Rozgrywający: Sergiej Grankin, Dmitrij Kowaliow

Atakujący: Wiktor Połtajew

Przyjmujący: Jegor Kliuka, Aleksandr Markin, Dmitrij Wołkow, Sergiej Tietiuchin, Lukas Divis

Środkowi: Andrej Aszczew, Artiom Wolwicz, Dmitrij Muserskij, Aleksandr Wołkow

Libero: Aleksej Werbow, Artiom Jermakow

Źródło: inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz