#VolleyNews: Skład reprezentacji juniorów na Mistrzostwa Europy!

juniorzySzkoleniowiec reprezentacji juniorów podał dwunastoosobowy skład, który w Bułgarii będzie walczył o Mistrzostwo Starego Kontynentu.

Polscy siatkarze, jako mistrzowie Europy i świata w kategorii kadeta na bułgarski turniej jadą pełni nadziei, jednak Sebastian Pawlik podkreśla, że nowa kategoria wiekowa może przynieść sporo niespodzianek.

Jedziemy walczyć o jak najlepszy wynik, ale trzeba pamiętać o tym, że jest to już nowa kategoria wiekowa. W niej poziom techniczny się wyrównał. O wyniku decydowały będą szczegóły. Myślę jednak, że oczekiwania w stosunku do zawodników są duże. Oni sami też oczekują od siebie pozytywnego wyniku, czyli walki w czołowej czwórce.

Skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy juniorów:
Rozgrywający:
Łukasz Kozub, Łukasz Rajchelt
Atakujący:
Jakub Ziobrowski, Damian Domagała
Środkowi:
Jakub Kochanowski, Norbert Huber, Dawid Woch
Przyjmujący:
Tomasz Fornal, Bartosz Kwolek, Sławomir Busch, Szymon Jakubiszak
Libero:
Mateusz Masłowski

Biało-czerwoni w swojej grupie zagrają z  Francuzami, Bułgarami, Słoweńcami, Ukraińcami i Niemcami, a w inauguracyjnym pojedynku zmierzą się z Trójkolorowymi.

źródło: siatka.org 

Joanna Kosińska

Joanna Kosińska

Studentka administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, której największą pasją jest sport. Miłością do siatkówki zarażona przez tatę, który jakieś 15 lat temu ulubione dobranocki w telewizji przełączał na plusligowe spotkania ;)

Dodaj komentarz