Essay On Benefits Of Laughter Yoga Problem Solving Strategy Teaching European Settlement Of Australia Essay Sample Of Abstract In Research Paper About Food Conclusion Paragraph For An Adoption Speech

#VolleyNews: Siatkarskie starcie w Iławie

indykpol - lotosJeszcze kilka tygodni kibice muszą poczekać do rozpoczęcia sezonu ligowego. Kluby starają się zapewnić rozrywkę swoim fanom, organizując otwarte mecze towarzyskie. Najbliższa taka okazja nadarzy się w nadchodzący czwartek.

Dwóch przyjaciół po dwóch stronach siatki – tak można poniekąd określić pojedynek towarzyski między LOTOSEM Treflem Gdańsk a Indykpolem AZS Olsztynem. Już za dwa dni byli szkoleniowcy reprezentacji Polski zaprowadzą na boisko swoje zespoły, które zmierzą się w Iławie. Pojedynek rozegrany zostanie w tamtejszej Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej przy ul. Niepodległości 11B. Mecz rozpocznie się o godzinie 18, a co więcej – wstęp dla kibiców jest darmowy.

Warto zaznaczyć, że oba zespoły mają już za sobą pierwsze sparingi przed sezonem. Olsztyńska drużyna pokonała KPS Siedlce 6:0. Natomiast drużyna z Pomorza zmierzyła się dwukrotnie z APP Krispolem Września. W pierwszym spotkaniu ulegli oni ekipie z Wielkopolski 2:3, a w drugim tryumfowali 4:0.

Źródło: plusliga.pl / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz