#VolleyNews: Siatkarskie emocje na europejskim poziomie w Lubinie

piłkiSezon reprezentacyjny zakończył się dla niektórych drużyn wraz z końcem Igrzysk Olimpijskich. Są jednak zespoły, które dopiero rozpoczną walkę – przed nimi walka o awans do finałowego turnieju przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Stąd miłą niespodziankę dla kibiców przygotowali włodarze KS Cuprum Lubin.

Po raz pierwszy wielkie siatkarskie emocje na poziomie europejskim zawitają do Lubina. Przez najbliższe trzy dni kibice będą mieli szansę, aby obejrzeć występy reprezentacji Belgii i Estonii. Drużyna znad Bałtyku przygotowuje się do walki w kwalifikacjach do Czempionatu Starego Kontynentu. A nic nie wpływa lepiej na przygotowania niżeli sprawdzenie formy oraz etapu przygotowań podczas warunków meczowych.

Warto zaznaczyć, że to spotkanie może być naprawdę emocjonujące. Estończycy wygrali w tym roku Ligę Europejską, a Belgowie to uczestnicy Ligi Światowej, a także tegorocznej edycji Memoriału Wagnera.

Wstęp dla kibiców jest bezpłatny, jednak jest limit osób, które mogą pojawić się na trybunach – maksymalnie może wejść 300 osób.

Źródło: ks.cuprum.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz