#VolleyNews: Siatkarski turniej w Bielsku-Białej

piłkiNiedawno zakończył się sezon reprezentacyjny, a emocji wciąż nie brakuje. Już teraz drużyny z PlusLigi grają mecze kontrolne, a przy okazji zapraszają kibiców do obejrzenia spotkań na żywo. Już wkrótce fani będą mieli okazję wziąć udział w międzynarodowym turnieju siatkarskim.

Na początku września w Bielsku – Białej odbędzie się XV Międzynarodowy Turniej Siatkarski Beskidy 2016. Dla kibiców ze Śląska będzie to okazja, aby obejrzeć ulubioną dyscyplinę sportową w wydaniu polskim, a także.. słowackim. W hali Pod Dębowcem swoje siatkarskie umiejętności zaprezentują zawodnicy BBTS Bielsko – Biała, Jastrzębskiego Węgla, a także Aluronu Virtu Zawiercie oraz Mistrza Słowacji, VK Bystriny SPU Nitra.

Jednak dla BBTS występ w tym turnieju to nie jedyna szansa na sprawdzenie formy przed nachodzącym sezonem. Na zawodników Mirosława Palguta czekają pojedynki w Jarocinie, Katowicach oraz Zawierciu.

Warto zaznaczyć, że kibice mogą bezpłatnie obejrzeć wszystkie spotkania tego turnieju.

Program XV Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego Beskidy 2016:

02.09.2016:

16:00: Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu Zawiercie

18:30: BBTS Bielsko – Biała – VK Bystrina SPU Nitra

03.09.2016:

13:00: Mecz o III miejsce

15:30: Mecz finałowy

Źródło: bbtsbielsko.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz