Cv Zainteresowania Rower Formal Analytical Essay Format Apa Poster Presentation On Biofuels Illustration Essay On The Neglect Of The Elderly Project Summary Task Ms Project Roofing Job Description Resume

#VolleyNews: Savani i Sabbi wywalczyli tytuł w Chinach, Szanghaj zatrzymuje torfeum!

savani zimbioDrużyna z Szanghaju obroniła tytuł mistrzowski w Chinach! Sabbi i Savani mistrzami Chin!

To drugi z rzędu mistrzowski tytuł Cristiana Savaniego i zarazem pierwszy w karierze Giulio Sabbiego i Scotta Touzinsky’ego w lidze chińskiej.

Klub Szanghaju rozbił drużynę z chińskiej stolicy. Play-Offy zakończono w trzech meczach. Bejing wygrał zaledwie dwa sety w trzech spotkaniach.

Sabbi był najlepiej punktującym zawodnikiem Szanghaju – zdobył 18 punktów. Tuż za nim uplasował się Savani z 8 punktami. Z drugiej strony, Thomas Edgar miał 24 punkty, a Leonel Marshall tylko 2 w trzech setach.

Obecnie wszyscy ci zagraniczni zawodnicy są wolni i nie możemy się doczekać informacji, gdzie będą kontynuowali swoje kariery. Istnieje możliwość, że Cristian Savani powróci do ligi włoskiej…

Źródło:worldofvolley.com/inf.własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz