#VolleyNews: Ruszyła sprzedaż biletów na “Gigantów Siatkówki”

piłkiPolskich sportowców charakteryzuje wielkie serce i chęć do pomocy. W ostatnim czasie kibice mogli przekonać się, że zdobycie olimpijskiego krążka to nie tylko spełnienie marzeń, lecz także możliwość podzielenia się swoim sukcesem, dzięki aukcjom charytatywnym. Jednak tym razem każdy z kibiców może przyłączyć się do pomocy choremu dziecku. W jaki sposób?

Już w tym roku, pod koniec września, po raz kolejny zostanie rozegrany turniej „Giganci Siatkówki”. Tegoroczna edycja odbędzie się w Szczecinie, podobnie jak miało to miejsce przed rokiem. W rozgrywkach wezmą udział zarówno polskie, jak i niemieckie ekipy siatkarskie. W roli reprezentantów naszego kraju wystąpi Mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, a także brązowy medalista ubiegłego sezonu, PGE Skra Bełchatów. Z kolei z Niemiec przyjedzie Berlin Recycling Volleys, mistrz naszych zachodnich sąsiadów, oraz VfB Friedrichshafen.

W tym roku dochód ze sprzedaży wejściówek zostanie przeznaczony na leczenie 4. letniego chłopca, Gracjana Książka. Chłopiec urodził się z chorym sercem. Pieniądze zostaną przeznaczone na ostatni etap jego leczenia – operację.

Warto zaznaczyć, że w pierwszym dniu turnieju, zostaną zainaugurowane rozgrywki PlusLigi. Na ostatni dzień września przypada początek PlusLigi, a kibice będą mogli obejrzeć także otwarcie turnieju i prezentację uczestników turnieju charytatywnego. Tego dnia odbędzie się pojedynek między złotym medalistą Mistrzostw Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn – Koźle, a beniaminkiem siatkarskiej ekstraklasy, Espadonem Szczecin.

Plan turnieju „Giganci Siatkówki” 2016:

  1. września:

Uroczyste otwarcie i prezentacja uczestników turnieju „Giganci Siatkówki”

Mecz otwarcia w ramach 1. kolejki PlusLigi: Espadon Szczecin – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle

Ceny biletów: 20zł / 30zł – normalne, 10zł / 15zł – ulgowe

  1. października:

ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – VfB Friedrichshafen

PGE Skra Bełchatów – Berlin Recycling Volleys

  1. października:

ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – Berlin Recycling Volleys

PGE Skra Bełchatów – VfB Friedrichshafen

Kibice mają do wyboru zakup biletów na konkretny dzień (30zł / 40zł / 50zł) bądź karnetu, który obejmuje oba dni (50zł / 70zł / 90zł). Kwoty za wejściówki uzależnione są od sektorów. Można je zakupić tutaj.

Na razie nieznane są godziny rozpoczęcia pojedynków.

Źródło: skra.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz