Free Sample Of Payroll Resume Cover Letter Example Of Cv Without Work Experience Sinergia Constructiva Sa De Cv Argumentative Essay On 'television Kills Creativity'

#VolleyNews: Robert Prygiel – „Zrobimy wszystko, by pokonać rywala”

PrygielW ostatniej kolejce rundy zasadniczej plusligowych rozgrywek siatkarze z Radomia nie zdołali pokonać ekipy z Lubina i przegrali na wyjeździe 0:3. Oznacza to, że w fazie play-off Czarni zagrają o piątą lokatę, a ich rywalem ponownie będzie Cuprum Lubin.

Co przegranym pojedynku powiedział szkoleniowiec radomian, Robert Prygiel?

Nie ukrywam, że jesteśmy rozczarowani wynikiem spotkania. Suchy wynik sugeruje, że przegraliśmy zdecydowanie. Tymczasem prawda jest taka, że byliśmy blisko rywala i przy odrobinie lepszej grze powinniśmy tam wygrać. Fantastycznie broniliśmy ataki Cuprum, po których nie wszystkie kontry kończyliśmy. nawet te wydawało się klarowne, na pojedynczym bloku. W trzeci partii o wszystkim zadecydował challenge, bo sędziowie pokazali atak w aut. Było trochę zamieszania, ale ostatecznie piłka wylądowała w boisku. Porażka boli, ale jesteśmy zbudowani postawą zawodników. Patrząc tylko w statystyki okazuje się, że byliśmy skuteczniejsi w ataku i mieliśmy lepsze przyjęcie zagrywki. Wiemy, że nasi siatkarze są w stanie skutecznie powalczyć w rewanżu, czyli w fazie play – off. Pierwszy mecz z Lubinem rozegramy prawdopodobnie w piątek. Nie ukrywam, że szykujemy się na ten rewanż. Zrobimy wszystko, by pokonać rywala.

Pierwsze spotkanie drużyn walczących o piąte miejsce zostanie rozegrane 16.04 w Radomiu.

źródło: sport.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Joanna Kosińska

Joanna Kosińska

Studentka administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, której największą pasją jest sport. Miłością do siatkówki zarażona przez tatę, który jakieś 15 lat temu ulubione dobranocki w telewizji przełączał na plusligowe spotkania ;)

Dodaj komentarz