Good Professional Powerpoint Presentation Resume Of A Teacher Of Kindergarten Dd Broadcasting Case Study Head Shop Cover Letter My Perfect Cover Letter. Ubi Jus Ibi Remedium Essay Scholarships

#VolleyNews: Reprezentacja Egiptu bez trenera!

FlavioDo Igrzysk Olimpijskich już tak blisko tymczasem reprezentacja Egiptu siatkarzy pozostała bez trenera! Z prowadzenia drużyny zrezygnował Flavio Gulinelli. W ten sposób po siedmiu miesiącach współpracy drogi włoskiego szkoleniowca i reprezentacji Egiptu rozeszły się. 

Flavio Gulinelli objął stanowisko selekcjonera reprezentacji Egiptu w listopadzie ubiegłego roku. Trener jednocześnie zrezygnował z prowadzenia Exprivii Molfetta wówczas plasującej się na 6. pozycji w Serie A. Przed włoskim szkoleniowcem postawiono misję doprowadzenia Egipcjan do turnieju olimpijskiego w Rio i dowodzenia nimi podczas samych Igrzysk. Według Gian Luca Pasini’ego z La Gazzetta dello Sport tak się nie stanie ze względu na nieporozumienia między Gulinellim a Egipską Federacją Siatkówki.

Wcześniej przez dwa sezony Flavio Gulinelii prowadził reprezentację Słowacji. Gdzie uda się teraz Gulinelli? Kto poprowadzi Egipt podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio? Będziemy jak zawsze was informować.

źródło: worldofvolley.com

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz