Novels By Jane Austen Summary Man Proposes God Disposes Essay Help Free Sample Of Reflective Essay Aunde Mxico Sa De Cv Pay To Do Best Phd Essay On Civil War Essay On How To Make Macaroni And Cheese In The Oven

#VolleyNews: Przyszłość Antigi nie jest przesądzona

Stephane AntigaPo odpadnięciu reprezentacji Polski z Igrzysk Olimpijskich na etapie ćwierćfinału, w całym środowisku siatkarskim mówiono o zmianie trenera polskiej drużyny. Podawano już nazwiska szkoleniowców, którzy mieliby zastąpić Stephane’a Antigę. Zwolnienie Francuza nie jest jednak jeszcze przesądzone, cały czas trwają rozmowy.

We wtorek działacze PZPS-u spotkali się ze Stephanem Antigą na pierwszym zebraniu, na którym trener przedstawił raport dotyczący gry polskiej kadry na Igrzyskach Olimpijskich. Na spotkaniu oprócz selekcjonera obecni byli prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk, dyrektor Pionu Sportu i Szkolenia w PZPS Włodzimierz Sadalski oraz przewodniczący Wydziału Szkolenia, Paweł Papke.

“Widać, że Antiga dokładnie przeanalizował grę reprezentacji. Wie, gdzie popełniono błędy. Teraz musimy wszystko “przetrawić” i podjąć decyzję” – powiedział jeden z działaczy.

W najbliższy poniedziałek w Warszawie odbędzie się posiedzenie zarządu związku, które jak wcześniej mówiono, ma ostatecznie zdecydować o przyszłości francuskiego szkoleniowca. Teraz jednak głosy są inne i najprawdopodobniej w ten dzień nie o zostanie podjęta decyzja.

“Antiga ma nadal ważny kontrakt (…), będziemy z nim jeszcze się spotykać, raz albo dwa. (…) nie rozmawialiśmy z innymi trenerami, wbrew plotkom. To byłoby nie fair wobec Stephana. On ciągle jest selekcjonerem biało-czerwonych. I chce nim pozostać na kolejny sezon”.

Źródło: przegladsportowy.pl / opracowanie własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Sikora

Agnieszka Sikora

Zakochana w siatkówce - kibicowanie jest dla mnie jak powietrze, nie potrafię bez tego żyć. Początkująca dziennikarka lubująca się we włoskiej kuchni. Studentka pedagogiki zafascynowana podróżami, marząca o zobaczeniu Hiszpanii i Włoch.

Dodaj komentarz