#VolleyNews: Kto przejmie stanowisko Antigi? Znamy nazwiska kandydatów!

 

Ruszył "wyścig" o stanowisko selekcjonera Reprezentacji Polski. Jak do tej pory, do PZPS-u zgłosiło się 11 kandydatów. Ośmiu z nich to Włosi. Chcecie poznać nazwiska? Zapraszamy do lektury!

 

Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej w rozmowie z Marcinem Lepą poinformował, że do końca listopada ma zostać podjęta decyzja odnośnie nowego selekcjonera Reprezentacji Polski.

Kandydaci oferty przesyłać mogą do końca października, a chętnych nie brakuje – jak do tej pory pojawiło się 11 kandydatów, jednak Kasprzyk zaznacza, że może być ich jeszcze więcej.

Ośmiu z nich to Włosi. Prezes wyznał, iż żałuje, że nie zgłosił się jeszcze żaden Polak. Ujawnił nazwiska niektórych kandydatów, m.in. Ferdinando De Giorgi, Andrea Anastasi, Andrea Giani, Bolitelli, Yuri Marichev, Radostin Stoychev, Daniel Castellani, Raul Lozano. Kasprzyk dodał, iż wśród kandydatów nie ma Alekny, o którego pytało wiele osób.

 

 

źródło:polsatsport.pl

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz