Write Esl Analysis Essay On Lincoln Children's Book Report Card 2015 The Potato Factory Movie Review Cv Ramanan

#VolleyNews: Podsumowanie dni (17-18.07)

 

Co działo się w siatkarskim świecie przez ostatnie dwa dni? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem.

Trzecie zwycięstwo Polaków!

Trwa rywalizacja o mistrzostwo Europy kategorii U-20. Polscy juniorzy w środę zmierzyli się z reprezentacją Turcji.  W pierwszym secie podopieczni Mariusza Sordyla z łatwością pokonali rywali (25:12). Z kolei w następnych partiach Turcy wykazywali się już lepszą grą – drugi set padł łupem Polaków, zaś trzeci ich przeciwników. W czwartej odsłonie biało-czerwoni pokonali reprezentację Turcji, a co za tym idzie – zwyciężyli to spotkanie. Jest to trzeci sukces drużyny trenera Mariusza Sordyla na cztery rozegrane mecze. Jutro polscy juniorzy staną naprzeciwko Włochów.

Transferowe newsy

Stocznia Szczecin buduje silny skład na przyszły sezon. Dziś szczeciński klub poinformował o kolejnym pozyskanym zawodniku. Do klubu dołączył bowiem 26-letni Kanadyjczyk – Nicholas Hoag – występujący na pozycji przyjmującego. W minionym sezonie bronił barw włoskiego Diatec Trentino. Zespół ten wywalczył półfinał mistrzostw Włoch, jednak dalej nie sprostał silniejszej drużynie – Sir Safety Conad Perugia. Siatkarz, wraz z reprezentacją Kanady, zdobył w 2017 roku brązowy medal Ligi Światowej.

Plan przygotowań GKS-u Katowice

Drużyna GKS-u Katowice na początku sierpnia rozpocznie przygotowania do przyszłego sezonu PlusLigi. W dniach 2-3 sierpnia zespół przejdzie badania, 6-17 sierpnia będą miały miejsce treningi, 20-31 sierpnia z kolei katowiczanie udadzą się na obóz do Kielnarowej, a także zagrają sparing z Asseco Resovią Rzeszów, 7-9 września GieKSa weźmie udział w turnieju we Włoszczowie, 14 września w Łaziskach górnych katowicka ekipa rozegra sparing z Jastrzębskim Węglem, 22-23 września pojawią się na turnieju w Legnicy, zaś 28-29 września, już w Katowicach, rozegrają mecze wraz z Aluron Virtu Wartą Zawiercie, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz United Volley Frankfurt w ramach organizowanego turnieju.

źródło: pzps.pl / kpsstocznia.pl /  gkskatowice.eu / informacja własna
Fot. Kinga Kembrowska (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.