Essays On Prohibition In The 1920 Hr Coordinator Skills Resume Essay On Love In Bible Verses Vincent Geloso Cv Formatted Template For Argumentative Research Paper Pdf

#VolleyNews: Piotr Hain w Cuprum Lubin

Piotr HainJak donosi Cuprum Lubin, pierwszym nowym zawodnikiem na nowy sezon został oficjalnie Piotr Hain. Przypominamy, że zeszły sezon środkowy spędził w Jastrzębskim Węglu, jednak przez długi czas leczył kontuzję. Piotr Hain podpisał z klubem roczny kontrakt. 

Swoją przygodę z Jastrzębskim Węglem, Hain opisuje jako pozytywną, ze względu na atmosferę zarówno na boisku, jak i w szatni. Środkowy mówi, że decyzja o zmianie klubu była związana ze zrobieniem “kolejnego kroku” w karierze.

O zmianie barw klubowych przesądziła głównie chęć zrobienia kolejnego kroku do przodu, dalszego rozwoju. Lubin był dla mnie na tę chwilę najlepszą możliwą opcją i dlatego postanowiłem z niej skorzystać – mówi Piotr.

Dla Haina, Cuprum będzie trzecim klubem w karierze. Piotr miał okazję współpracować już z obecnym trenerem Lubina- Giannim Cretu, co było kolejnym argumentem do przyjęcia propozycji od klubu. Środkowy cieszy się nową współpracą także ze względu na kolegów z drużyny, głównie ze względu na Dawida Gunię, o którym mówi: “jesteśmy w zasadzie jak rodzina”. 

Piotr Hain ma za zadanie godnie zastąpić byłego środkowego Lubina- Marcina Możdżonka. Jest to zarówno ostatni środkowy zakontraktowany przez drużynę z Lubina.

Mam nadzieję, że w kolejnych rozgrywkach uda nam się zaprezentować tak samo dobrze, jak chłopaki zrobili to w sezonie ubiegłym. Spróbuje za dużo nie przeszkadzać, bo to dobrze naoliwiona maszyna . Indywidualnie na pewno chciałbym się rozwinąć, grać możliwie jak najwięcej i przede wszystkim przebrnąć przez sezon bez kontuzji – mówi z optymizmem Piotr Hain.

źródło: ks.cuprum.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Aleksandra Szecówka

Aleksandra Szecówka

Mieszkam w Rybniku lecz działam jako czynny kibic Jastrzębskiego Węgla. Przyszła fotograf i dziennikarz sportowy. Gracz ze mnie kiepski, za to w kibicowaniu czuję się jak ryba w wodzie. Siatkówką i fotografią upiększam szarą rzeczywistość ;)

Dodaj komentarz