#VolleyNews: Piechocki o Conte: Z niewolnika nie ma pracownika

Konrad Piechocki/zdj. lodz.sport.plPGE Skra Bełchatów stanęła na najniższym stopniu podium, po tym jak bez większych problemów pokonała drużynę z Gdańska w trzech meczach. Oceny sezonu podjął się prezes Bełchatowa, Konrad Piechocki, który wypowiedział się również na temat przyjmującego, Facundo Conte.

Jak podkreśla Piechocki, cele w tym sezonie były znacznie wyższe, jednak nie był on łatwy, pełny skrajnych emocji. Skra była o krok od grania w finale PlusLigi, a o ich losie decydował pech. Jednakże jak mówi prezes – drużyna cieszy się z tego co ma, a rzeczywiście jest z czego: Brązowy medal Mistrzostw Polski i Puchar Polski oraz wygrana w Kazaniu z najlepszą drużyną Europy.

Jakie transferowe plotki zostały potwierdzone przez prezesa?

Co do trenera Blaina, nic jeszcze nie jest pewne, trwają rozmowy ze szkoleniowcem na temat przyszłości Skry.

Potwierdzona została informacja o dołączeniu do Bełchatowa, Bartosza Bednorza, którego podziwiać mogliśmy w barwach Olsztyna. Ma on za zadanie wzmocnienie i odmłodzenie zespołu.

Bartek Bednorz, w którego inwestowaliśmy przez kilka ostatnich lat podejmie wyzwanie w Bełchatowie i wzmocni nasz zespół. Zespół będzie odmładzany, stawiamy na młodych i perspektywicznych Polaków.

Z kolei co do odejścia Facundo Conte z drużyny, prezes wypowiada się następująco:

Jeśli chodzi o Conte… z niewolnika nie ma pracownika. Jeżeli taka będzie wola i stanowisko Facu, nie zamierzamy go zatrzymywać na siłę i odejdzie. Oczywiście z żalem, bo to wspaniały zawodnik. Obecnie rozmawiamy z jego menedżerem i niedługo sprawa się wyjaśni.

źródło: polsatsport.pl 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Aleksandra Szecówka

Aleksandra Szecówka

Mieszkam w Rybniku lecz działam jako czynny kibic Jastrzębskiego Węgla. Przyszła fotograf i dziennikarz sportowy. Gracz ze mnie kiepski, za to w kibicowaniu czuję się jak ryba w wodzie. Siatkówką i fotografią upiększam szarą rzeczywistość ;)

Dodaj komentarz