Uk Resume Format 2017 Leeds Thesis Regulations Karl Marx Biography Essay Contest Free Reading Comprehension Assignments High School Concretos Y Materiales Del Cabo Sa De Cv Cv Winkelbediende

#VolleyNews: PGE Skra przygotowuje się w osłabieniu

PGE SkraSezon reprezentacyjny dobiegł końca. Wiele zespołów już dawno rozpoczęło swoje przygotowania, jednak w nieco skromniejszym składzie. Podobnie ma się sprawa w przypadku brązowego medalisty Mistrzostw Polski z poprzedniego sezonu.

W składzie PGE Skry Bełchatów brakuje nie tylko zawodników, ale także osób ze sztabu szkoleniowego. Główny szkoleniowiec, Philippe Blain, a także Wojciech Kaźmierczak oraz Wojciech Janas dołączą do drużyny w przyszły poniedziałek. Francuski szkoleniowiec przed powrotem do Polski spędzi krótki urlop z rodziną w ojczyźnie.

W nieco późniejszym terminie przyjadą zawodnicy. W pierwszy piątek września do Bełchatowa przyjedzie przyjmujący, Bartosz Bednorz. Trzy dni później do drużyny dołączy Karol Kłos.

Brak jednych z największych gwiazd bełchatowskiej ekipy nie przeszkodził w rozpoczęciu przygotowań do sezonu. 11 zawodników trenuje aktualnie pod okiem nowego asystenta francuskiego szkoleniowca, Krzysztofa Stelmacha.

Pierwszy sparing bełchatowian odbędzie się dopiero na początku przyszłego miesiąca. Wówczas trzecia drużyna PlusLigi zmierzy się w Kępnie z AZS Częstochową.

Źródło: skra.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz