#VolleyNews: Para Dzikowicz / Parcej zwycięzcą Plaży Open w Rybniku

dzikowicz parcej plaża openW niedzielę zakończyły się zmagania drugiego turnieju tegorocznej Plaży Open 2016. Niektórzy zawodnicy zdecydowali się zmienić swojego partnera z boiska. Jednak znaleźli się także tacy, którzy postanowili nie eksperymentować. I jak się okazuje, taka decyzja była dość skuteczna dla jednego, a nawet kilku duetów.

Bartłomiej Kiernoz i Bartek Malec zajęli w Gdańsku trzecie miejsce. W meczu o brąz pokonali braci AndrysRomana oraz Adama. Tym razem Rybnik przyniósł im więcej szczęścia, bo dotarli do finału. Tam lepsi okazał się duet złożony z Adama Parceja i Bartłomieja Dzikowicza. Mecz był zacięty do samego końca.

malec i reszta plaża open

N/Z para Kiernoz / Malec

To świetny prezent urodzinowy, szczególnie że wygraliśmy wreszcie z lewej strony drabinki – wyjaśnił Bartłomiej Dzikowicz.

I choć para Kiernoz / Malec odniosła porażkę w tym spotkaniu, także im należą się słowa uznania. Zwłaszcza, że do meczu finałowego dotarli bez porażki.

Po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w fajnym turnieju z cyklu Plaża Open. Drugie miejsce oceniam wysoko. Finał przegraliśmy po fantastycznym, widowiskowym pojedynku – dodał Kiernoz.

Kolejne mecze z cyklu już w najbliższy piątek. Wtedy Plaża Open zagości w Łodzi przy słynnej Manufakturze.

Źródło: wksczarni.pl / inf. własna

Źródło zdjęć: własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz