Juvenalian Satire Essay On Illegal Immigration Engineering Internship Cover Letter Example Windows Os Case Study Research Papers On Currency Derivatives

#VolleyNews: Nowy trener w sztabie bełchatowskiej Skry

stelmachPrzyszedł czas na kolejne zmiany w szkoleniowym składzie PGE Skry Bełchatów. Wcześniej włodarze bełchatowskiego zespołu postanowili podjąć współpracę z Robertem Kaźmierczakiem i Wojciechem Janasem. Teraz poznaliśmy nazwisko nowego asystenta Philippe’a Blaina, którym został Krzysztof Stelmach.

Krzysztof Stelmach to były siatkarz i reprezentant Polski. Szkoleniowiec w swojej zawodniczej karierze występował w takich klubach jak AZS Częstochowa czy włoskim Edilbasso Padwa oraz  Sira Cucine. Od 2005 roku bronił także barw drużyny z Bełchatowa, z którą zdobył m.in. trzykrotnie Mistrzostwo Polski, a także zajął trzecie miejsce w Lidze Mistrzów w 2008 roku. Teraz Krzysztof Stelmach powraca do PGE Skry, ale już w innej roli. Od nadchodzącego sezonu zajmie miejsce drugiego trenera i tym samym zastąpi Fabio Stortiego.

Krzysztof Stelmach ma już także doświadczenie szkoleniowe, bowiem po zakończeniu siatkarskiej kariery podjął się roli trenera. Najpierw współpracował z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a następnie z Indykpolem AZS-em Olsztyn i w ostatnich rozgrywkach z BBTS-em Bielsko-Białą.

Źródło/fot.: skra.pl / plusliga.pl / opracowanie własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Sikora

Agnieszka Sikora

Zakochana w siatkówce - kibicowanie jest dla mnie jak powietrze, nie potrafię bez tego żyć. Początkująca dziennikarka lubująca się we włoskiej kuchni. Studentka pedagogiki zafascynowana podróżami, marząca o zobaczeniu Hiszpanii i Włoch.

Dodaj komentarz