Bail Bond Agent Resume Dog Essay For 1st Class Essays On Cellular Automata Pdf La Symphonie Pastorale Book Summary Modele Cv Assistant Commerciale

#Volleynews: Nowi zawodnicy Jastrzębskiego Węgla

bvkazn2igaad8-nDrużyna ze Śląska zasiliła swoje szeregi o dwóch nowych, zagranicznych przyjmujących. Amerykanin Scott Touzinsky i Kubańczyk Salvador Hidalgo Oliva, oficjalnie ogłoszeni zostali dzisiaj  zawodnikami Jastrzębskiego Węgla.

Scott Touzinsky ma na swoim koncie m.in. mistrzostwo olimpijskie w Pekinie w 2008 roku, a także klubowe mistrzostwa Słowenii, Turcji i Portoryko. W 2015 roku wywalczył w barwach Berlin Recycling Volleys brązowy medal Ligi Mistrzów, ciekawostką jest, że drużyna prowadzona była przez aktualnego trenera Pomarańczowych – Marka Lebedewa. Sam selekcjoner zachwala 34-latka i docenia jego waleczny charakter i gotowość do podejmowania wyzwań.

Znam go doskonale. Wpływa na zespół każdego dnia, nie tylko na boisku w trakcie meczu. Z tego powodu jestem bardzo szczęśliwy, że go pozyskaliśmy. – Komentuje trener Mark Lebedew

Kubańczyk Salvador Hidalgo Oliva ma także niemieckie obywatelstwo, a urodził się w ówczesnym Leningradzie (Sankt Petersburg). Przyjmujący od 10 lat mieszka w Berlinie. 31-latek ma doświadczenie w wielu ligach, ponieważ grał w: Niemczech, Libanie, Katarze, Turcji, Chinach, Rosji oraz Arabii Saudyjskiej. Trener Lebedew zna także tego gracza, opisuje go jako emocjonalnego, dynamicznego, grającego z pasją oraz bardzo pozytywnego zawodnika.

Cieszę się, że będziemy mogli go zaprezentować szerszej publice w PlusLidze. Jest mocnym kandydatem na ulubieńca kibiców. – Ocenia trener Jastrzębia

Informujemy także o odejściu z Jastrzębia dwóch graczy: przyjmującego Kanadyjczyka Toontje van Lankvelta (zagra w Korei Południowej) oraz Izraelczyka Aleksandra Szafranowicza.

źródło: jastrzębskiwęgiel.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Aleksandra Szecówka

Aleksandra Szecówka

Mieszkam w Rybniku lecz działam jako czynny kibic Jastrzębskiego Węgla. Przyszła fotograf i dziennikarz sportowy. Gracz ze mnie kiepski, za to w kibicowaniu czuję się jak ryba w wodzie. Siatkówką i fotografią upiększam szarą rzeczywistość ;)

Dodaj komentarz