#VolleyNews: Niewielkie zmiany w Dynamie Moskwa

flaga-Rosja1Fani rosyjskiej siatkówki zapewne czekają na wielkie transfery. Na razie nic nie wskazuje, aby w tamtejszych klubach pojawiły się gwiazdy światowego formatu. Doskonałym przykładem na takie postępowanie jest moskiewskie Dynamo.

Na oficjalnej stronie drugiej drużyny Mistrzostw Rosji można przeczytać najnowsze doniesienia transferowe. Wedle nich zespół na pewno opuści Włoch, Ivan Zajcew. Było to oczywiste już jakiś czas temu.

Co więcej, połowa składu pozostanie w Moskwie na najbliższy sezon. Jurij Bereżhko, Denis Birjukow, Aleksandr Bołdyriew, Paweł Krugłow i Artiom Jermakow zdecydowali się przedłużyć swoje kontrakty. Fani zespołu nie muszą się także martwić o znaną postać Dynama, wielokrotnego reprezentanta kraju. Siergiej Grankin, bo o nim mowa, także podjął decyzję o pozostaniu w stolicy Rosji.

Przypomnijmy, że do klubu dołączy były siatkarz Biełogorie Biełgorod, Dmitrij Ilnych.

Źródło: vcdynamo.ru

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz