#VolleyNews: Możdżonek i Wojtaszek nie pojadą na Igrzyska Olimpijskie?!

13669090_1041226479309131_775356425004371341_nWczoraj w przedmeczowym studiu Polsatu eksperci zasugerowali, że Stefan Antiga wyłonił już “12” na Igrzyska Olimpijskie. Według tych doniesień poza składem znaleźli się Damian Wojtaszek oraz Marcin Możdżonek.

Po tej wiadomości kibice jak i eksperci zaczęli głośno krytykować trenera reprezentacji Polski. Wydawało się, że Marcin Możdżonek może być już pewien wyjazdu do Brazylii na najważniejszą imprezę sportową. Doświadczony zawodnik przecież wielokrotnie potrafił odwrócić losy spotkania na naszą korzyść, a sam awans na Igrzyska reprezentacja zawdzięcza między innymi jemu. Tym bardziej wywołało to ogromne zdziwienie, bo przecież dopiero teraz po długiej nieobecności wrócił do gry inny polski środkowy, Piotr Nowakowski.

Dopatrywano się również podobieństwa do roku 2014, kiedy to tuż przed ważną imprezą, w tym wypadku Mistrzostwami Świata, Antiga skreślił Bartosza Kurka, który wydawał się być pewnym punktem naszej reprezentacji.

Jednak zaraz po meczu z reprezentacją Francji trener Reprezentacji Polski zdementował plotki, jakoby miał wybrać już szczęśliwą “12” na Igrzyska Olimpijskie. Jak sam przyznał, zdziwiło go to, że dziennikarze podjęli tę najważniejszą decyzję w sezonie za niego.

 

– Myślę, że to ja decyduję i to ja robię selekcje – mówił Stefan Antiga

 

Źródło: sport.tvp.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Aleksandra Śnioszek

Aleksandra Śnioszek

Nastolatka do szaleństwa zakochana w siatkówce. Ambitna, uparta, wesoła. Miłośniczka gier komputerowych, dobrych książek i wszystkich polskich siatkarzy ;)

Dodaj komentarz