Craft Business Resume Operationalerror At /accounts/login/ Attempt To Write A Readonly Database Activities For Presentation On Dementia How To Write Malaysia In Chinese The Tower 2012 Movie Review

#VolleyNews: Modena z nowym el capitano!

modena volleyDla obecnego mistrza Włoch nowy sezon zaczyna się od wielkich zmian. Dotyczą one nie tylko sztabu szkoleniowego, ale także dowódcy na boisku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót Bruno Rezende z Modeny do rodzimej ligi poskutkował zwolnieniem miejsca kapitana jednego z najbardziej utytułowanych włoskich klubów. Wybór padł na Nemanję Petrica, wicemistrza Europy z 2013 roku i srebrnego medalistę ubiegłorocznej edycji Ligi Światowej. Będąc w temacie ligowym, nie sposób nie wspomnieć o jego klubowych osiągnięciach – Petric wraz z Volley Modena sięgnął po mistrzostwo, dwukrotnie po Puchar i raz po Superpuchar kraju.

Sukcesy dopisano do jego nazwiska już przed dołączeniem do Modeny – będąc graczem Sir Safety Perugia stanął na drugim stopniu podium ligi włoskiej, może też poszczycić się medalami i trofeami zdobytymi w ligach czarnogórskiej i belgijskiej. To wszystko wskazuje na fakt, iż Serb jest naprawdę doświadczonym zawodnikiem, co pokazał prowadząc ekipę z Modeny w Final Four Ligi Mistrzów przeciwko Diatec Trentino.

 

 

 

 

Źródło: worldofvolley.com

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Karolina Siemińska

Karolina Siemińska

Studiuję dietetykę w Bydgoszczy i moim celem jest połączenie zawodu z pasją - czyli ze sportem, do którego miłością zaraził mnie tata. Przez wiele lat uprawiałam kilka dyscyplin z siatkówką włącznie, jednak obecnie wolę śledzić poczynania innych ;)

Dodaj komentarz