Executive Branch Essay Prompt Excessively Virtuous Person Essay What Are The Features Of Persuasive Essay Conclusion Essay Ideas For To Kill

#VolleyNews: Mistrzowie Europy już dołączyli do składu

CzarniZłoci medaliści z Bułgarii 14 września rozpoczęli treningi z Czarnymi.

 

 

Tomasz Fornal i Jakub Ziobrowski pięć dni temu w bułgarskim Plovdiwie cieszyli się z drugiego w historii zwycięstwa reprezentacji Polski w juniorskich mistrzostwach Europy, gdzie w finale 3:1 pokonali naszych wschodnich sąsiadów z Ukrainy. Jakub Ziobrowski oprócz medalu otrzymał także nagrodę dla najlepszego atakującego turnieju.

Dziewiętnastolatkowie wspólnie przywędrowali do Radomia ze Spały. Obaj wygrywali Olimpijski festiwal młodzieży Europy  oraz mistrzostwa świata kadetów w 2015 roku. Z pewnością chcieliby mieć możliwość wspólnego radowania się z sukcesów ligowych. Z optymizmem o młodych siatkarzach wypowiada się trener Cerradu Czarnych Radom, Robert Prygiel.

Cieszę się, że zawodnicy dołączyli do nas w pełni zdrowi, naładowani pozytywną energią i chętni do treningów. Zarówno Tomek, jak i Kuba garną się do pracy. Pojawienie się duetu złotych medalistów mistrzostw Europy na pewno podniesie poziom zajęć. Jesteśmy już prawie w komplecie

 

 

 

 

Źródło: sport.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Karolina Siemińska

Karolina Siemińska

Studiuję dietetykę w Bydgoszczy i moim celem jest połączenie zawodu z pasją - czyli ze sportem, do którego miłością zaraził mnie tata. Przez wiele lat uprawiałam kilka dyscyplin z siatkówką włącznie, jednak obecnie wolę śledzić poczynania innych ;)

Dodaj komentarz