Custom Speech Writer Website Online Bmecat Beispiel Essay Resume Cover Letter Sales Position 0207 Review And Critical Thinking Parenting Skills How To Write A Check In Peachtree

#VolleyNews: Michał Masny odchodzi z Jastrzębskiego Węgla!

Michal MasnySłowacki siatkarz – Michał Masny po trzech latach gry w Jastrzębskim Węglu zdecydował się na opuszczenie drużyny. Kto zostanie jego przyszłym pracodawcą?

36-letniemu rozgrywającemu skończył się kontrakt z Jastrzębskim Węglem. Klub rozmawiał z zawodnikiem  o przyszłym sezonie w celu zatrzymania go u siebie, jednak Michał postanowił przyjąć ofertę innego klubu.

Jak informuje Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla:Oferta złożona Michałowi przez Jastrzębski Węgiel była bardzo korzystna, biorąc pod uwagę aktualne możliwości finansowe naszego klubu. Zawodnik wybrał jednak inne rozwiązanie i my jego decyzję szanujemy. Jesteśmy wdzięczni Michałowi za grę w jastrzębskich barwach, a w szczególności za ostatni sezon, w którym był prawdziwym liderem drużyny i wzorem dla młodszych kolegów z zespołu. Jednocześnie mogę zapewnić, że jako Klub intensywnie pracujemy nad tym, by znaleźć godnego następcę Michała na pozycji rozgrywającego”.

Kto teraz będzie nowym pracodawcą siatkarza?

Jak informuje “Dziennik Bałtycki” Masny od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy LOTOSU Trefla Gdańsk. Klub ten jednak nie podał oficjalnej informacji w tej sprawie. Pozostaje zatem czekać, aż zabierze głos.

źródło: jastrzebskiwegiel.pl/dziennikbaltycki.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz