Essay On Poem Piano By Dh Lawrence Forest Thesis Pdf Essay On Youth Subculture Business Consultant Profile Resume Quality Engineer Example Cv

#VolleyNews: Michał Kubiak o swojej kontuzji

 

 

Kapitan reprezentacji Polski w jednym meczu rozgrywanym w ramach japońskiej ligi doznał kontuzji, która wykluczy go z gry około cztery tygodnie. Zobaczcie, co dla Przeglądu Sportowego powiedział gracz. 


"– Naderwałem mięsień łydki w lewej nodze" – powiedział Michał Kubiak. Zawodnik uspokoja jednak swoich kibiców, mówiąc, że miał już przeprowadzone badania i jest po konsultacjach z lekarzem. Ma nadzieję, że wróci do gry jeszcze w tym roku kalendarzowym. Kubiak jest bardzo walecznym siatkarzem i z pewnością będzie dbał o to, żeby jak najszybciej wrócić do pełni sił. "- Trzeba zacisnąć zęby i spokojnie czekać na powrót do gry." – skomentował w swoim stylu. 

Jeśli chodzi o wyniki jego drużyny w lidze, przyznał, że zespół, w którym gra jest najlepszy w Japonii i nie obawia się o nic. Nie ominął go rónież temat wyboru trenera reprezentacji Polski. " – Od wybierania są działacze i mam nadzieję, że wybiorą najlepszego trenera. Ja nie znam żadnego z tych kandydatów. Nie pracowałem z nimi, tylko grałem przeciwko zespołom prowadzonym przez nich. Ciężko mi wiec coś więcej powiedzieć, choć chyba najbliżej mi do filozofii Stojczewa, który mówi, że tylko ciężką pracą można zajść daleko. O de Giorgim opowiadali mi chłopaki, których Włoch trenuje w Kędzierzynie. Mendez może nie chcieć opuścić drużyny w Brazylii, a Berruto? Wydaje mi się najmniej odpowiednią osobą do prowadzenia naszej reprezentacji." – powiedział Kubiak

A nam kibicom pozostaje czekać na wybór selekcjonera oraz powrót Michała Kubiaka do gry. 

źródło: przegladsportowy.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz