Sample Cover Letter For Library Assistant Position Advocacy Presentation Sample Argumentative Essay Topics Chick Flicks Andrey Yachmenev Dissertation Proposal

#VolleyNews: Mark Lebedew promuje siatkówkę!

Mark Lebedew JW Trener Jastrzębskiego Węgla poza swoimi trenerskimi zadaniami w polskim klubie ma także inne obowiązki. Mark Lebedew jest jednym z instruktorów pionu technicznego i rozwoju światowej federacji siatkarskiej (FIVB) odpowiadającym za szkolenie i promocję siatkówki. Dlatego już dzisiaj wybiera się w daleką podróż do Azji. 

Celem podróży Marka Lebedewa jest Tajlandia, a dokładniej jej stolica, Bangkok. Selekcjoner klubu ze Śląska opowiedział o działalności FIVB na rzecz rozpowszechniania siatkówki. Program stworzony przez tą federację jest głównie skierowany do krajów afrykańskich i azjatyckich. Mark Lebedew przyznał, że przez to, iż jest tak bardzo związany z siatkówką to czuje się zobowiązany do promowania ukochanej dyscypliny sportowej. Znakiem tego jest blog prowadzony przez Australijczyka i jego aktywność w mediach społecznościowych. Trener zatem na każdym polu stara się wypełniać swoją misję, do której czuje się zobligowany.

Szkolenie, które poprowadzi w Tajlandii Mark Lebedew potrwa pięć dni (14-18 czerwca). Po zakończeniu kursu powróci do polskiego klubu.

źródło: jastrzebskiwegiel.pl/ oprac.własne

zdjęcie: jastrzebskiwegiel.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz