Economic Diplomacy Essays And Reflections By Singapore's Negotiators Cv Examples For Designers Best College Paper Site Halo Master Chief Collection Screenshots Comparison Essay Conclusion Of Research

#VOLLEYNEWS: Środkowy reprezentacji Polski w Asseco Resovii!

możdżonekPlotki na temat tego transferu rozbrzmiewały od dłuższego czasu. Teraz wiadomo już oficjalnie: Marcin Możdżonek zagra w Asseco Resovii Rzeszów.

Marcin Możdżonek w poprzednim sezonie reprezentował barwy drużyny Cuprum Lubin, z którą wywalczył piąte miejsce w rozgrywkach PlusLigi. Mimo całkiem niezłego wyniku, nie zdecydował się na przedłużenie umowy z klubem. Jak donosi Asseco Resovia Rzeszów na swojej stronie internetowej, środkowy reprezentacji naszego kraju znalazł swoje miejsce w przyszłorocznym składzie wicemistrzów Polski.

Asseco Resovia Rzeszów powoli kompletuje skład na następny sezon. Oprócz Marcina Możdżonka do zespołu dołączyli już: Bartłomiej Lemański, Marko Ivović, Mateusz Masłowski, John Perrin, Gavin Schmitt i Thibault Rossard. Środkowy reprezentacji Polski będzie dużym wzmocnieniem zespołu z Rzeszowa, który z pewnością znowu zawalczy o najwyższe cele zarówno na polskich, jak i europejskich parkietach.

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Roksana Jankowska

Roksana Jankowska

Moje życie kręci się wokół sportu. Od lat wierny kibic żużlowy, piłkarski i oczywiście siatkarski. Piszę od zawsze, kocham to, a swoją przyszłość pragnę związać z dziennikarstwem. Lubię podróże - te prawdziwe i te w równoległą, książkową rzeczywistość. Moim marzeniem jest wyjazd do Buenos Aires.

Dodaj komentarz