Class Case Study Problem Solving Answers Juvenile And Death Penalty Essay Essay About Public Health Issues Cv Og Sprog Examples Of Higher English Essay Questions

#VolleyNews: Marcin Możdżonek bardzo dobrze czuje się w Rzeszowie

możdżonekGracz od sezonu, który już niebawem się rozpocznie będzie reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów. Jak na razie jest zadowolony ze swojego wyboru.

Środkowy po raz drugi  w swojej karierze miał okazję przygotowywać się do sezonu klubowego przez praktycznie cały okres przygotowawczy. Wcześniej wracał dosłownie parę dni przed startem rozgrywek. Wszystko przez sezon reprezentacyjny. W tym roku nie pojechał on na Igrzyska Olimpijskie co dało m trochę odpoczynku przed PlusLigą.

Marcin Możdżonek trenuje z drużyną już trzy tygodnie. Chwali trenera od przygotowania fizycznego. Przyznał również, że dużo czasu spędzają na siłowni. Teraz przed nimi turniej w Lwowie, w którym rozegrają parę meczów. Będą mieli oni okazję zacząć się przyzwyczajać do swoich stylów gry. Zawodnik przyznaje jednak, że ten czas przygotowawczy nie jest na tyle długi, aby można było mówić o zgraniu. Tym bardziej, że ciągle nie ma całego składu.

W tym sezonie znów dojdzie do paru zmian. Środkowy powiedział, że tak naprawdę oni – sportowcy nie mają za dużo do powiedzenia w tej kwestii. Trzeba się po prostu dostosować i wygrywać swoje mecze.

A co wielokrotny reprezentant Polski uważa na temat zwolnienia Stephanie Antigi? Jest przekonany, że PZPS podejmie właściwą decyzję, patrząc na dobro polskiej siatkówki.

źrodło: przegladsportowy.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz