Public Relations Covering Letter Prudential Securities Case Study Online Covering Letter Examples Cover Letter Herzog De Meuron Steps To Getting Into A Phd Program Merced County Case Study Of Economic Woes

#VolleyNews: Łukasz Wiese jedzie do Spały!

Łukasz WieseŁukasz Wiese, przyjmujący Łuczniczki Bydgoszcz pojedzie na zgrupowanie kadry do Spały!

 

Szkoleniowiec reprezentacji Polski – Stephane Antiga podał w zeszłym tygodniu skład kadry (KLIK), która pojedzie do Spały (27-29 kwietnia) w celu przygotowania się do Światowego Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Rio 2016. Wśród powołanych zawodników znalazł się jeden siatkarz Łuczniczki Bydgoszcz – atakujący Jakub Jarosz. Dzisiaj jednak wiemy już, że do kolegi z drużyny dołączy Łukasz Wiese. Przyjmujący bydgoskiego zespołu w ostatnim czasie wykazał się na boisku doskonałą formę. Gracz nie znalazł się mimo to wśród podanego wcześniej składu. W dzisiejszym dniu pojawiła się wspaniała wiadomość dla kibiców Łuczniczki Bydgoszcz, bowiem klub poinformował, że Łukasz pojedzie na zgrupowanie. Zawodnik będzie mógł pomóc reprezentacji Polski oraz zaprezentować swoje umiejętności przed selekcjonerem, o czym możemy przeczytać w piśmie, otrzymanym przez klub z Polskiego Związku Piłki Siatkowej:

 

„Na prośbę selekcjonera reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn Pana Stephana Antigi Polski Związek Piłki Siatkowej zaprasza zawodnika – Łukasza Wiese – do udziału w charakterze sparingpartnera w pierwszym zgrupowaniu reprezentacji Polski przygotowującej się do Światowego Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Rio 2016, które odbędzie się w Spale pomiędzy 27 a 29 kwietnia. Udział Pana Łukasza Wiese w ww. zgrupowaniu będzie stanowić znaczące wsparcie dla procesu treningowego oraz pozwoli trenerowi bliżej zapoznać się z dyspozycją zawodnika, który pozostaje w kręgu zainteresowania selekcjonera w kontekście dalszej części sezonu.”

 

Kto wie? Być może siatkarz drużyny znad Brdy pozostanie na dłużej w składzie. 

Pamiętajmy jednak, że przed Stephanem Antigą stoi niełatwe zadanie. Szkoleniowiec będzie musiał wybrać “czternastkę”, która pojedzie na turniej kwalifikacyjny, rozgrywany w Tokio (28 maja – 5 czerwca). Na pewno będzie to trudna decyzja, jednak my mocno wierzymy, że okaże się ona “strzałem w dziesiątkę” i awansujemy na Igrzyska Olimpijskie w Rio.

źródło: luczniczkabydgoszcz.pl/informacja własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz