6 Basic Principles Of The Constitution Essay Prompts Omnitel Case Study Analysis Of A Business How To Write A Report Vs Essay Format Of A Biology Research Paper Affiliate Casino Free Home Homework Program U14a50 Unitedpartnerprogram Com Work How To Do The Presentation

#Volleynews: Lukas Kampa w Jastrzębskim Węglu!

10366320_898892090209238_1225598031979506792_nOd przyszłego sezonu barwy Jastrzębskiego Węgla reprezentować będzie najlepszy rozgrywający mundialu! Lukas Kampa ma za zadanie zastąpić znaczące ogniwo Jastrzębia, w niedawno zakończonym sezonie – Michała Masnego.

Lukas Kampa dobrze znany jest sympatykom siatkówki w Polsce. Głównie kojarzymy go z Reprezentacją Niemiec, ale także od dwóch sezonów mogliśmy oglądać go na parkiecie Cerradu Czarnych Radom.

Kampa na swoim koncie odnotował wiele sukcesów klubowych, przede wszystkim wraz z drużyną Vfb Friedrichshafen dwukrotnie wywalczył tytuł mistrza Niemiec, z Łokomotywem Charków zdobył mistrzostwo Ukrainy oraz wraz z Biełogorie Biełgorod sięgnął po Puchar Rosji.
Jednak co ważniejsze, Lukas Kampa osiągnął wiele sukcesów wraz z Reprezentacją Niemiec: brązowy medal podczas Mistrzostw Świata w 2014 roku, który Kampa zakończył z tytułem najlepszego rozgrywającego. Co więcej rozgrywający wraz z drużyną zwyciężył Igrzyska Europejskie w Baku w 2015 roku.

Odejście Michala Masnego to na pewno wielka strata dla klubu oraz drużyny i na pewno nie jest łatwo zastąpić takiego zawodnika, jak „Miśkin”. Ale Lukas Kampa jest rozgrywającym, który również może wnieść pozytywną jakość do naszej gry i dobrze zastąpić „Miśkina”. Cieszę się, że zdołaliśmy pozyskać Lukasa – zawodnika z doświadczeniem z PlusLidze i bardzo utytułowanegona arenie międzynarodowej – komentuje Mark Lebedew, trener Jastrzębskiego Węgla.

LUKAS KAMPA

Ur. 29.11.1986 w Bochum

Przebieg zawodowej kariery: Moerser SC, VfB Friedrichshafen, RWE Volleys Bottrop, Copra Elior Piacenza, Biełogorie Biełgorod, Łokomotyw Charków, Casa Modena, Cerrad Czarni Radom. 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Aleksandra Szecówka

Aleksandra Szecówka

Mieszkam w Rybniku lecz działam jako czynny kibic Jastrzębskiego Węgla. Przyszła fotograf i dziennikarz sportowy. Gracz ze mnie kiepski, za to w kibicowaniu czuję się jak ryba w wodzie. Siatkówką i fotografią upiększam szarą rzeczywistość ;)

Dodaj komentarz